Zeytin

Hakkımızda

a haber röportajı

siyahzeytin.net olarak e-ticaret sektöründe yeni görünmekle birlikte tarımsal faaliyet konusunda oldukça başarılı bir altyapıya sahip olduğumuzu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. siyahzeytin.net şirketimizin 3. internet sitesi deneyimidir. Firmamız Türkiye’de zeytin ve zeytinyağı ticaretinin büyük kısmının karşılandığı Gemlik ve Orhangazi en yakın şehir olan Yalova da 2019 yılında faaliyete başlamıştır. %100 oranında Fatih Birinci’ye ait olup ticari faaliyetlerimiz ve kurucumuz Fatih Birinci ticari faaliyetlerine ana sayfamız alt kısmında bulunan barkod üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternet sitemiz ETBİS (e-ticaret bilgi sistemi) e kayıtlı ve tüm yasal yükümlülüklerini yerine getirmiş, meslek odalarına kayıtlı, 256 bit şifreleme ile korunan, profesyonel WordPress altyapısı üzerine oluşturulmuş ve ödeme konusunda ülkemizin önemli sanal pos firması PayTr altyapısı üzerinden ödeme gerçekleştirebileceğiniz güvenli bir internet sitesidir.

2019 yılı bizler için de oldukça verimli geçmekle birlikte yeni yatırımlarımız devam etmektedir. Yeni alışveriş platformumuz siyahzeytin.net yayında. Bu sitemizde zeytin ile başlayan konseptimize gelen talepler üzerine elektronik ürünleri de ekleyerek butik site tarzından biraz dışarı çıkmaya çalıştık.

Ülkemizin zeytin çeşitliliği olarak oldukça zengin olması dolayısıyla pek çok marka ve ürün çeşitliliği bulunmakta. Bizde kendi markamızı yaratmak yerine tüm markaları bir arada sizlere sunmayı hedefledik. E ticaret platformlarımızda bilinen pazaryerleri ile rekabetçi olabilmek maksadıyla 30 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo gönderimi prensibine uygun hareket etmeye çalıştık.

Yıl bitmeden yepyeni bir e-ticaret sitesi ile daha karşınızda olmayı istemekteyken yaşanan pandemi sebebiyle bizler de bazı hedeflerimizi ertelemek zorunda kalsak ta sektörde kendine yer bulabilen ve sağlam adımlarla ilerleyen bir firma olduk. Bundan sonra da devam edeceğiz.

Her türlü görüş ve önerileriniz için iletisim@siyahzeytin.net adresinden mail ile veya 0850 840 55 03 iletişim merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için tıklayarak katıldığımız TV programlarına ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın